Kullanım Sözleşmesi

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen sosyallekazan.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SOSYALLE KAZAN'a aittir ve SOSYALLE KAZAN üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Sosyalle kazan olası bir taciz , tecavüz linki , ifşa linki paylaşma, veya tehlikeli bir şey paylaşma gibi durumlarda kullanıcının bakiyesini iade etmeksizin kullanıcıyı siteden uzaklaştırma hakkını gizli tutar.

Sosyalle Kazan Herhangi bir kullanıcıdan tehdit, hakaret aldığında bakiyesini ve jetonlarını iade etmeksizin siteden uzaklaştırabilir.

Sosyalle Kazan bir sorun oluşması durumunda para çekme özelliğini kapatabilir.

Sosyalle Kazan'da verilen siparişlerin iadesi yoktur. bir sorun oluşması halinde sistem tarafından iade yapılabilir.

Sosyalle Kazan'da yüklenen bakiyelerin iadesi bulunmamaktadır. Sadece sitemizde harcama yapabilirsiniz.

Gizlilik

SOSYALLE KAZAN'a girdiğinizde ip adresi ve canlı sohbet konuşmalarınız güvenlik sebebi ile kayıt altına alınmaktadır. Bilgileriniz asla 3. taraf kişilerle paylaşılmaz. Saklı Kalır. SOSYALLE KAZAN'nı kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz.

Hizmet Kapsamı

SOSYALLE KAZAN olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, SOSYALLE KAZAN'da yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

SOSYALLE KAZAN'da yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi Sosyalle Kazan olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.